Het erepodium van de 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta.
V.l.n.r. Pernille Mathiesen (2e), Marta Tagliaferro (1e) en Loes Adegeest (3e).
Elite Dames
Eerste | Tweede | Derde | |
---|---|---|---|
2019 | Marta Tagliaferro, Italië | Pernille Mathiesen, Denemarken | Loes Adegeest, Enschede |
2018 | Lorena Wiebes, Mijdrecht | Sarah Roy, Australië | Annelies Dom, België |
2017 | Nina Buijsman, Bovenkarspel | Loes Adegeest, Dalfsen | Lucy Garner, Verenigd Koninkrijk |
2016 | Anna van der Breggen | Vera Koedooder | Floortje Mackaij |
2015 | Kirsten Wild | Monique van de Ree | Kelly Markus |
2014 | Anna van der Breggen, Hasselt | Moniek Tennigloo, Albergen | Geerike Schreurs, Zwolle |
2013 | Anna van der Breggen, Hasselt | Vera Koedooder, Apeldoorn | Roxane Knetemann, Nijkerk |
2012 | Carla Ryan, Australië | Anna van der Breggen, Hasselt | Suzanne de Goede, Leiden |
2011 | Laura van der Kamp, Hasselt | Marleen Johrend, Duitsland | Janneke Kanis, Zwolle |
2010 | Kirsten Wild, Zwolle | Eefje Tabak, Bergeijk | Monique van de Ree, W’stad |
2009 | Noortje Tabak, Maastricht | Loes Gunnewijk, Zwolle | Mirjam Melchers, Moergestel |
Amateurs
Eerste | Tweede | Derde | |
---|---|---|---|
2005 | Tonnie Teuben, Heerenveen | Rob Niekolaas, Zwolle | Adrie Frijters, Wageningen |
2006 | Tjette van de Buijs, Breda | Emiel Borsboom, Woerden | Sjaak Schut, Utrecht |
2007 | Ben van Egmond, Nijverdal | Marcel Weinans, Roden | Rob Niekolaas, Zwolle |
2008 | Dick Hoeve, Elburg | Ben van Egmond, Nijverdal | Jeroen Verwolf, Arkel |
2009 | Paul van den Broek | Wieger van de Wier, Marum | Wilbert Broekhuizen, Zwolle |
2010 | Bas Waaijer, Zwolle | Martijn de Groot, Gorinchem | Jan Hekman, Norg |
2011 | Bart van de Walle, Groningen | Joost Vermue, Utrecht | Taeke Oppewal, Heerenveen |
2012 | Jos Huisman, Zwolle | Ferry de Ruiter, Putten | Chris van der Vegt, Assen |
2013 | Jan Hekman, Norg | Harko Kievit, Leek | Willem Kegge, Rockanje |
Junior Dames
Eerste | Tweede | Derde | |
---|---|---|---|
2005 | Ellen van Dijk, Amsterdam | Hannah Welter, Loosdrecht | Roxane Knetemann, A’dam |
2006 | Elise van Hage, Noordwijkerhout | Chantal Blaak, Nieuwerkerk a/d IJssel | Anne Eversdijk, Kapelle |
2007 | Adriëne Snijder, Kollum | Alike Haanstra, Waskemeer | Noortje de Kort, Dongen |
2008 | Brecht Kramer, Heerenveen | Anna van der Breggen, Hasselt | Lotte van Hoek, Vlijmen |
2009 | Eline de Rover, België | Laura Trott, Groot-Brittannië | Lotte van Hoek, Vlijmen |
Nieuwelingen Meisjes
Eerste | Tweede | Derde | |
---|---|---|---|
2005 | Elise van Hage, Noordwijkerhout | Britt Jochems, Vianen | Denise van Pierre, Uithoorn |
2006 | Kim van Poppel, Tilburg | Amy Pieters, Zwanenburg | Anna van der Breggen, Hasselt |
2007 | Alien Paarhuis, Rouveen | Amy Pieters, Zwanenburg | Ivana Tiessens, Zuidhorn |
2008 | Claudia Koster, Oudorp | Alien Paarhuis, Rouveen | Dominique van Santen, Rozenburg |
2009 | Kelly Markus, Hoofddorp | Karen Elzing, Schoonebeek | Jet Wildeman, Raalte |