Zaterdag 8 juni 2019 wordt de 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta verreden. De volgende dames zullen strijden voor de hoogste positie op het podium.
PARKHOTEL VALKENBURG CYCLINGTEAM |
1. Lorena Wiebes |
2. Janine van der Meer |
3. Fleur Nagengast |
4. Sylvie Swinkels |
5. Meike Uiterwijk Winkel |
6. Loes Adegeest |
Ploegleider | Teammanager: Raymond Rol |
NATIONAL AUSTRALIAN TEAM |
11. Amy Cure, Australië |
12. Ashlee Ankudinoff, Australië |
13. Annette Edmondson, Australië |
14. Georgia Baker, Australië |
15. Kristina Clonan, Australië |
16. Macey Stewart, Australië |
Ploegleider | Teammanager: Rik Fulcher |
BIEHLER PRO CYCLING |
21. Marissa Baks |
22. Henrietta Colborne |
23. Nienke Wasmus |
24. Teuntje Beekhuis |
25. Roos Hoogeboom |
26. Quinty Ton |
Ploegleider | Teammanager: Hans Blom |
CANYON//SRAM |
31. Alice Barnes, Groot-Brittannië |
32. Tanja Erath, Duitsland |
33. Christa Riffel, Duitsland |
34. Hannah Ludwig, Duitsland |
35. Ella Harris, Nieuw-Zeeland |
36. Rotem Gavoftz, Israël |
Ploegleider | Teammanager: Ronny Lauke |
TEAM DRENTHE |
41. Floor Weerink |
42. Mareille Meijering |
43. Janieke Kalsbeek |
44. Anneke Dijkstra |
45. Mathea Neijmeijer |
46. Liena de Jong |
Ploegleider | Teammanager: Rudi Groenendal |
ROGELLI – GYPROC – APB |
51. Rozemarijn Ammerlaan |
52. Nathalie Bex, België |
53. Britt Knaven, België |
54. Cathalijne Hoolwerf |
55. Eva Jonckers |
56. Ingrit Verhoeff |
Ploegleider | Teammanager: Heidi van de Vijver |
HEALTH MATE LADIES TEAM |
61. Kathrin Schweinberger, Oostenrijk |
62. Christina Schweinberger, Oostenrijk |
63. Kylie Waterreus |
64. Kirstie van Haaften |
65. Lotte Rotman, België |
66. Marga Lopez Llull, Spanje |
Ploegleider | Teammanager: Patrick van Gansen |
HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT |
71. Lonneke Uneken |
72. Lucy Garner, Groot-Brittannië |
73. Ingvild Glasjken, Noorwegen |
74. Marta Tagliaferro, Italië |
75. Pernille Feldmann, Noorwegen |
76. Thale Kielland Bierk |
Ploegleider | Teammanager: Tone Lima |
JAN VAN ARCKEL |
81. Minke Bakker |
82. Susanne Meistrok |
83. Bente Teeseling |
84. Mylene de Zoete |
85. Amber van der Hulst |
86. Charlotte Kools |
Ploegleider | Teammanager: Wim Kruis |
JOS FERON LADY FORCE |
91. Marieke van Witzenburg |
92. Celine van Houtum |
93. Hannah Gruber-Stadtler, Oostenrijk |
94. Nancy van der Burg |
95. Caroline Thorvik-Olson, Noorwegen |
96. Senna Feron |
Ploegleider | Teammanager: Eric Verstraten |
MIXTEAM TWC DE KEMPEN / MANLY WARRINGAH CC |
101. Britt Teunissen |
102. Gemma Esselaar |
103. Denise Grimberg |
104. Hanne van Klinken |
105. Sharon Dommanschet |
106. Elizabeth Stannard, Australië |
Ploegleider | Teammanager: Peter Peels |
Mixteam TEAM LOVING POTATOES – BTC City Lubljana |
111. Berdine Bakker |
112. Hetty Hofstede |
113. Jennifer van der Voort |
114. Jet Wildeman |
115. Renee van Deursen |
116. Monique van de Ree |
Ploegleider | Teammanager: Jamie van Rijswijk |
MAT ATOM DEWELOPER |
121. Monika Brezna, Polen |
122. Katarzyna Wilkos, Polen |
123. Lucia Pietrzak, Polen |
124. Justyna Kaczkowska, Polen |
125. Wiktoria Kierat, Polen |
126. Oliwia Majewska, Polen |
Ploegleider | Teammanager: |
MEXX – WATERSLEY WOMENS CT |
131. Franziska Koch, Duitsland |
132. Femke Geeris |
133. Sarah Inghelbrecht, België |
134. Amanda Jamieson |
135. Arianne Pruisscher |
136. Minke Slingerland-Van Dongen |
Ploegleider | Teammanager: Tjarco Cuppens |
MERIDA ADELAAR LADIES CT |
141. Judith Bloem |
142. Winanda Spoor |
143. Cornelie Smorenburg |
144. Annet Pit |
145. Willemiek Meinders |
146. Tessa Paardekooper |
Ploegleider | Teammanager: Richard Baars |
MIKE GREER HOMES WOMENS CT |
151. Jenna Merrick |
152. Hannah Bartram |
153. Alicia Evans |
154. Connie O’Brien |
155. Libby Arbuckle |
156. Amelia Matthews |
Ploegleider | Teammanager: Jordan Gilmore |
MIXTEAM NOORD-NEDERLAND |
161. Evy Kuijpers |
162. Anouska Koster |
163. Danique Braam |
164. Puck Moonen |
165. Pernille Mathiesen, Denemarken |
166. |
Ploegleider | Teammanager: Hans Reints |
NWVG – UPLUS |
171. Ireen Wüst |
172. Wendy Oosterwoud |
173. Manon de Boer |
174. Annemarijn van de Graaf |
175. Paulien Koster |
176. Yvet Schoonewille |
Ploegleider | Teammanager: Elske Oosterwoud |
TEAM NOORD-HOLLAND |
181. Floor Besteman |
182. Pernilla van Rozelaar |
183. Maartje de Boer |
184. Nikky Alberts |
185. Eva Buurman |
186. Marianne van Leeuwen |
Ploegleider | Teammanager: Ed van Rozelaar |
RE/MAX CYCLING TEAM |
191. Vera Adrian, Namibië |
192. Fabienne Buri, Zwitserland |
193. Selina Burch, Zwitserland |
194. Martina Marchetto, Zwitserland |
195. Sandra Weiss, Zwitserland |
196. Sarah Scharbach, Duitsland |
Ploegleider | Teammanager: Lucas Schmid |
RESTORE CYCLING TEAM / DUKLA PRAHA |
201. Gaby Gieskens |
202. Marieke de Graaf |
203. Ilse Miltenburg |
204. Dorien Geertsema |
205. Melissa van Neck, Tsjechië |
206. Maaike Colje |
Ploegleider | Teammanager: Eef Franke |
SWABOLADIES.nl |
211. Hanneke de Goeje |
212. Marise Lagendijk |
213. Lieke van der Draaij |
214. Eva Bijwaard |
215. Myrthe Willemsen |
216. Femke de Graaff |
Ploegleider | Teammanager: Stefan van Klink |
WESTLAND WIL VOORUIT |
221. Emma Boogaard |
222. Verena Batenburg |
223. Liselotte Overdevest |
224. Jennifer Bax |
225. |
226. |
Ploegleider | Teammanager: Peter Bax |